Вітаємо переможців Чемпіонату U19!
Чоловіча одиночка:
1 місце - ОЛЕКСНАДР ШМУНДЯК
2 місце - ВЛАДИСЛАВ СТЕРІН
3 місце - ЄВГЕН КОБЗАР
Жіноча одиночка:
1 місце - МАРИНА ІЛЬЇНСЬКА
2 місце - ЄЛИЗАВЕТА КРЯЧКО
3 місце - ПОЛІНА БУГРОВА
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Литвиненко Артем | Резерв |
2 | Шандибін Анатолій | Резерв |
3 | Черкашин Борис | ХГ №169 |
4 | Шоп Микита | ХСШ №109 |
5 | Антропов Георгій | ЛМ №133 |
6 | Христенко Ігор | ХГ №169 |
7 | Фролов Артем | ЛМ №133 |
8 | Савіних Дмитро | ЛМ №133 |
9 | Мережко Володимир | ХГ №169 |
10 | Джус Іван | ХГ №169 |
11 | Самонкін Микита | ЛМ №133 |
12 | Антамонов Лев | ЛМ №133 |
13 | Соколовський Лев | ЛМ №133 |
14 | Алимов Арсеній | ЛМ №133 |
15 | Плетньов Михайло | ХСШ №109 |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Голубнича Уляна | Резерв |
2 | Чуркіна Олеся | Резерв |
3 | Кошечкіна Дар'я | Резерв |
4 | Ахтирська Мария | ХСШ №109 |
5 | Алимова Анастасія | Резерв |
6 | Бєлобровчук Софія | Резерв |
7 | Альмалалха Раія | Резерв |
8 | Фомина Юлія | Резерв |
9 | Іванова Ганна | Резерв |
10 | Вамболь Богдана | ЛМ №133 |
11 | Земляна Анастасія | ХСШ №109 |
12 | Новікова Єлизавета | ХСШ №109 |
13 | Рибінська Ніка | ЛМ №133 |
14 | Гаврилюк Леся | ЛИ №133 |
15 | Скрипка Софія | ХСШ №109 |
16 | Воскресенська Яна | ХСШ №109 |
17 | Ткаченко Анастасія | ХСШ №109 |
18 | Александрова Марія | ХСШ №109 |
19 | Кущ Карина | ХГ №169 |
20 | Лавриненко Марія | ХСШ №109 |
21 | Коваленко Олександра | ХСШ №109 |
22 | Кутілова Валерія | ХСШ №109 |
23 | Литовченко Ілона | ХСШ №109 |
24 | Черкашина Марія | ЛМ №133 |
25 | Мележик Аліна | ЛМ №133 |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Панасюк Дмитро | Резерв |
2 | Гришко Олексій | Резерв |
3 | Гальперін Максим | Резерв |
4 | Кравченко Максим | Резерв |
5 | Литвиненко Артем | Резерв |
6 | Бережний Олексій | Резерв |
7 | Шандибін Анатолій | Резерв |
8 | Винниченко Тимофій | ХГ №169 |
9 | Черкашин Борис | ХГ №169 |
10 | Косюк Олександр | ХГ №169 |
11 | Їлдиз Ібрагім | ХСШ №109 |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Фролова Варвара | Команда |
2 | Столяренко Марія | Команда |
3 | Собко Яна | Команда |
4 | Лаврова Софія | Резерв |
5 | Кошечкіна Дар'я | Резерв |
6 | Єрохіна Анастасія | Резерв |
7 | Ахтирська Марія | Резерв |
8 | Чуркіна Олеся | Резерв |
9 | Алимова Анастасія | Резерв |
10 | Бєлобровчук Софія | Резерв |
11 | Альмалалха Раія | Резерв |
12 | Іванова Ганна | Резерв |
13 | Осінська Марина | Резерв |
14 | Ярмола Софія | Резерв |
15 | Тулупова Ганна | ХСШ №109 |
16 | Мележик Марія | ЛМ №133 |
17 | Погребняк Вероніка | ХГ №169 |
18 | Вамболь Богдана | ЛМ №133 |
19 | Проценко Марія | ХСШ №109 |
20 | Вамболь Владислава | ЛМ №133 |
21 | Земляна Анастасія | ХСШ №109 |
22 | Новікова Єлизавета | ХСШ №109 |
23 | Македонська Дар'я | ХСШ №109 |
24 | Нікіфорова Катерина | ЛМ №133 |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Гладкоскок Дмитро | Резерв |
2 | Кобзар Євген | Команда |
3 | Рева Віталій | Резерв |
4 | Першин Олексій | Резерв |
5 | Рибальченко Іван | Резерв |
6 | Гальперін Максим | Резерв |
7 | Литвиненко Артем | Резерв |
Татарко Денис | Резерв | |
9 | Шандибін Анатолій | Резерв |
10 | Їлдиз Ібрагім | ХСШ №109 |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Столяренко Марія | Команда |
2 | Фролова Варвара | Команда |
3 | Бугрова Поліна | Команда |
4 | Собко Яна | Команда |
5 | Тішенинова Варвара | Резерв |
6 | Морєва Маргарита | Резерв |
7 | Лаврова Софія | Резерв |
Шукалова Ганна | Резерв | |
9 | Голубнича Ульяна | Резерв |
10 | Кошечкіна Дар'я | Резерв |
11 | Чуркіна Олеся | Резерв |
Алимова Анастасія | Резерв | |
13 | Альмалалха Раія | Резерв |
Єрохіна Анастасія | Резерв | |
Ахтирська Марія | Резерв | |
Бєлобровчук Софія | Резерв | |
17 | Осінська Марина | ЛМ №133 |
18 | Іванова Ганна | Резерв |
19 | Ярмола Софія | Резерв |
20 | Фоміна Юлія | Резерв |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Кобзар Євген | Команда |
2 | Бобро Даніїл | Команда |
3 | Рева Віталій | Резерв |
4 | Вискребець Денис | Команда |
5 | Гришко Олексій | Резерв |
6 | Рибальченко Іван | Резерв |
7 | Гальперін Максим | Резерв |
Татарко Денис | Резерв | |
9 | Литвиненко Артем | Резерв |
10 | Кравченко Максим | Резерв |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Фролова Варвара | Команда |
2 | Собко Яна | Команда |
3 | Бугрова Поліна | Команда |
4 | Тішенинова Варвара | Резерв |
5 | Шукалова Ганна | Резерв |
6 | Морєва Маргарита | Резерв |
7 | Кошечкіна Дар'я | Резерв |
Клепова Анастасія | Резерв | |
9 | Алимова Анастасія | Резерв |
10 | Бєлобровчук Софія | Резерв |
11 | Чуркіна Олеся | Резерв |
Чернай Вероніка | Резерв |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Група |
1 | Шмундяк Олександр | Команда |
2 | Стерін Владислав | Команда |
3 | Кобзар Євген | Команда |
4 | Гладкоскок Дмитро | Резерв |
5 | Гришко Олексій | Резерв |
Рева Віталій | Резерв | |
Вискребець Денис | Команда | |
Першин Олексій | Резерв | |
9 | Панасюк Дмитро | Резерв |
Боцюра Анатолій | Резерв | |
Литвиненко Артем | Резерв | |
Гальперін Максим | Резерв | |
Татарко Денис | Резерв |
Результати змагань
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Ільїнська Марина | Команда |
2 | Крячко Єлизавета | Команда |
3 | Бугрова Поліна | Команда |
4 | Столяренко Марія | Команда |
5 | Морєва Маргарита | Резерв |
Собко Яна | Команда | |
Фролова Варвара | Команда | |
Тішенинова Варвара | Резерв | |
9 | Шукалова Ганна | Резерв |
Клепова Анастасія | Резерв | |
Лаврова Софія | Резерв |