ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ЗМАГАНЬ
1. Особисті змагання проводяться у неділю за встановленим розкладом згідно з календарем.
2. Учасники діляться за рівнем на 3 ліги: Супер Ліга, Вища Ліга та Перша Ліга.
3. Для Супер Ліги змагання складаються з 5 турів в одиночній категорії та 2 турів у парній; для Вищої Ліги - з 6 турів в одиночній та 2 турів парної; для Першої Ліги – з 9 турів в одиночній категорії.
4. Одиночні турніри проводяться з розіграшем усіх місць. Усі ігри до четвірок розігруються в одну партію до 21 очка. Півфінали, фінали та ігри за 3 місце проводяться з розіграшем повної зустрічі. Ігри за 5 – 8 місця граються на боковинах, повну зустріч, а ігри за 9 місце і нижче – на боковинах одну партію.
5. На основі отриманих результатів, починаючи з 1 туру, складається рейтинг для кожної з ліг, що оновлюється після кожного туру.
6. Очки нараховуються за такою системою:
1 місце – 100 очок
2 місце – 80 очок
3 місце – 70 очок
4 місце – 60 очок
5 місце – 55 очок
6 місце – 50 очок
7 місце – 45 очок
8 місце – 40 очок
9 місце – 35 очок
10 місце – 30 очок
11 місце – 25 очок
12 місце – 20 очок
13 місце – 15 очок
14 місце – 10 очок
15 місце – 5 очок
16 місце – 0 очок
7. У рейтинг зараховуються 5 найкращих результатів сезону.
8. Наприкінці сезону на підставі рейтингу проводиться Супер-Фінал, у якому беруть участь перші 4 позиції у рейтингу кожної з Ліг. Переможець Супер-Фіналу вважається переможцем сезону та нагороджується.
9. Рейтинг парних турнірів не прораховується. Пари складаються безпосередньо перед початком турніру прямим жеребкуванням.
СПИСКИ УЧАСНИКІВ ЗА ЛІГАМИ |
||||||||
Супер Ліга |
Вища Ліга |
Перша Ліга |
||||||
1 |
Стерін Владислав |
1 |
Дуболазов Гліб |
1 |
Гладкоскок Дмитро |
|||
2 |
Сокол Олександра |
2 |
Вашакідзе Васо |
2 |
Сиромолотов Кирило |
|||
3 |
Воробйова Анастасія |
3 |
Гладкоскок Олександр |
3 |
Чернова Злата |
|||
4 |
Новохатько Ангеліна |
4 |
Мазанов Максим |
4 |
Альохін Дмитро |
|||
5 |
Огурцова Маргарита |
5 |
Солодухіна Катерина |
5 |
Задикян Тимур |
|||
6 |
Ільїнська Марина |
6 |
Кофанов Дмитро |
6 |
Боцюра Анатолій |
|||
7 |
Мазниченко Олександр |
7 |
Чернишов Артем |
7 |
Гриньова Олександра |
|||
8 |
Мамай Віктор |
8 |
Бобро Даніїл |
8 |
Калмиков Савелій |
|||
9 |
Гриненко Дана |
9 |
Лебедєв Владислав |
9 |
Рева Віталій |
|||
10 |
Дуплякіна Олена |
10 |
Вискребець Денис |
10 |
Крупка Артем |
|||
11 |
Єськова Катерина |
11 |
Борисов Кирило |
11 |
Кобзар Євген |
|||
12 |
Крячко Єлизавета |
12 |
Романенко Христина |
12 |
Гриценко Михайло |
|||
13 |
Кальченко Ганна |
13 |
Максимова Тетяна |
|||||
14 |
Табакова Анастасія |
14 |
Романенко Марина |
|||||
15 |
Тягнирядко Христина |
15 |
Славтич Христина |
|||||
16 |
Габрук Ганна |
РОЗКЛАД |
||||
|
Школа |
Початок |
Закінчення |
Відповідальний |
СУПЕР ЛІГА |
СШ №150 |
8:00 |
11:30 |
Гасанов А.Н. |
ВИЩА ЛІГА |
ЛМ №133 |
11:00 |
14:00 |
Завадський Д.О. Крючкова А.Р. |
ПЕРША ЛІГА |
СШ №150 |
11:30 |
14:00 |
Гасанов А.Н. Конов В.С. |
КАЛЕНДАР ОСОБИСТИХ ТУРНІРІВ
|
СУПЕР ЛІГА |
ВИЩА ЛІГА |
ПЕРША ЛІГА |
|||
Дата |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
13.02.11 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
27.02.11 |
Парні |
1 |
Парні |
1 |
Одиночні |
2 |
13.03.11 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
3 |
27.03.11 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
4 |
10.04.11 |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
5 |
24.04.11 |
Парні |
2 |
Парні |
2 |
Одиночні |
6 |
08.05.11 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
7 |
15.05.11 |
--- |
--- |
Одиночні |
6 |
Одиночні |
8 |
29.05.11 |
--- |
--- |
--- |
--- |
Одиночні |
9 |
07.06.11 |
СУПЕР-ФІНАЛ |
Супер Ліга |
|||||||
№ пп |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
Загальна сума |
1 |
Ільїнська Марина |
100 |
80 |
100 |
60 |
- |
340 |
2 |
Новохатько Ангеліна |
80 |
100 |
70 |
100 |
- |
350 |
3 |
Сокол Олександра |
70 |
55 |
80 |
80 |
- |
285 |
4 |
Воробйова Анастасія |
60 |
70 |
55 |
70 |
- |
255 |
5 |
Стерін Владислав |
55 |
60 |
40 |
55 |
- |
210 |
6 |
Мазниченко Олександр |
50 |
- |
- |
- |
- |
50 |
7 |
Огурцова Маргарита |
45 |
50 |
45 |
45 |
- |
185 |
8 |
Гриненко Дана |
40 |
45 |
60 |
50 |
- |
195 |
9 |
Крячко Єлизавета |
35 |
40 |
50 |
40 |
- |
165 |
10 |
Єськова Катерина |
- |
35 |
30 |
30 |
- |
95 |
11 |
Дуплякіна Олена |
- |
30 |
35 |
35 |
- |
100 |
Вища Ліга |
|||||||
№ пп |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
Загальна сума |
1 |
Кофанов Дмитро |
100 |
80 |
80 |
100 |
- |
360 |
2 |
Чернишов Артем |
80 |
100 |
100 |
80 |
- |
360 |
3 |
Дуболазов Гліб |
70 |
- |
70 |
70 |
- |
210 |
4 |
Гладкоскок Олександр |
60 |
70 |
- |
- |
- |
130 |
5 |
Бобро Даніїл |
55 |
60 |
- |
60 |
- |
175 |
6 |
Вашакідзе Васо |
50 |
55 |
60 |
55 |
- |
220 |
7 |
Мазанов Максим |
45 |
45 |
55 |
50 |
- |
195 |
8 |
Борисов Кирило |
40 |
35 |
- |
45 |
- |
120 |
9 |
Табакова Анастасія |
35 |
- |
50 |
25 |
- |
110 |
10 |
Кальченко Ганна |
30 |
30 |
- |
35 |
- |
95 |
11 |
Лебедєв Владислав |
25 |
- |
45 |
40 |
- |
110 |
12 |
Вискребець Денис |
20 |
20 |
40 |
20 |
- |
100 |
13 |
Романенко Христина |
- |
50 |
- |
- |
- |
50 |
14 |
Тягнирядко Христина |
- |
40 |
- |
- |
- |
40 |
15 |
Солодухіна Катерина |
- |
25 |
35 |
30 |
- |
90 |
Перша Ліга |
|||||||
№ пп |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
Загальна сума |
1 |
Сиромолотов Кирило |
100 |
100 |
100 |
70 |
70 |
440 |
2 |
Славтич Христина |
80 |
80 |
80 |
60 |
80 |
380 |
3 |
Задикян Тимур |
70 |
70 |
70 |
45 |
20 |
275 |
4 |
Гладкоскок Дмитро |
60 |
55 |
60 |
35 |
50 |
260 |
5 |
Максимова Тетяна |
55 |
- |
- |
- |
35 |
90 |
6 |
Габрук Ганна |
50 |
50 |
25 |
30 |
40 |
195 |
7 |
Гриньова Олександра |
45 |
- |
- |
20 |
10 |
75 |
8 |
Хоменко Валерія |
40 |
- |
- |
- |
- |
40 |
9 |
Гриценко Михайло |
35 |
- |
- |
- |
25 |
60 |
10 |
Калмиков Савелій |
30 |
- |
45 |
80 |
60 |
215 |
11 |
Чернова Злата |
25 |
45 |
50 |
15 |
15 |
150 |
12 |
Сабада Олена |
20 |
40 |
40 |
40 |
5 |
145 |
13 |
Вовк Максим |
- |
60 |
35 |
50 |
45 |
190 |
14 |
Кобзар Євген |
- |
35 |
20 |
25 |
30 |
110 |
15 |
Альохін Дмитро |
- |
- |
55 |
100 |
100 |
255 |
16 |
Романенко Марина |
- |
- |
30 |
55 |
55 |
140 |