ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ЗМАГАНЬ
1. Особисті змагання проводяться у неділю за встановленим розкладом згідно з календарем.
2. Учасники діляться за рівнем на 3 ліги: Супер Ліга, Вища Ліга та Перша Ліга.
3. Для Супер Ліги змагання складаються з 5 турів в одиночній категорії та 2 турів у парній; для Вищої Ліги - з 6 турів в одиночній та 2 турів парної; для Першої Ліги – з 9 турів в одиночній категорії.
4. Одиночні турніри проводяться з розіграшем усіх місць. Усі ігри до четвірок розігруються в одну партію до 21 очка. Півфінали, фінали та ігри за 3 місце проводяться з розіграшем повної зустрічі. Ігри за 5 – 8 місця граються на боковинах, повну зустріч, а ігри за 9 місце і нижче – на боковинах одну партію.
5. На основі отриманих результатів, починаючи з 1 туру, складається рейтинг для кожної з ліг, що оновлюється після кожного туру.
6. Очки нараховуються за такою системою:
1 місце – 100 очок
2 місце – 80 очок
3 місце – 70 очок
4 місце – 60 очок
5 місце – 55 очок
6 місце – 50 очок
7 місце – 45 очок
8 місце – 40 очок
9 місце – 35 очок
10 місце – 30 очок
11 місце – 25 очок
12 місце – 20 очок
13 місце – 15 очок
14 місце – 10 очок
15 місце – 5 очок
16 місце – 0 очок
7. У рейтинг зараховуються 5 найкращих результатів сезону.
8. Наприкінці сезону на підставі рейтингу проводиться Супер-Фінал, у якому беруть участь перші 4 позиції у рейтингу кожної з Ліг. Переможець Супер-Фіналу вважається переможцем сезону та нагороджується.
9. Рейтинг парних турнірів не прораховується. Пари складаються безпосередньо перед початком турніру прямим жеребкуванням.
{tab title=Составы лиг}
СУПЕР ЛІГА |
ВИЩА ЛІГА |
ПЕРША ЛІГА (А) |
ПЕРША ЛІГА (Б) |
||||
1 |
Стерін Владислав |
1 |
Славтич Христина |
1 |
Іваштенко Аріна |
1 |
Маслієв Ярослав |
2 |
Сокол Олександра |
2 |
Гладкоскок Дмитро |
2 |
Цибульник Богдан |
2 |
Саркісян Емма |
3 |
Гриненко Дана |
3 |
Вашакідзе Васо |
3 |
Рева Віталій |
3 |
Наумов Ілля |
4 |
Огурцова Маргарита |
4 |
Лебедєв Владислав |
4 |
Гриньова Олександра |
4 |
Подус Ілля |
5 |
Крячко Єлизавета |
5 |
Кобзар Євген |
5 |
Чернова Злата |
5 |
Першин Олексій |
6 |
Мазниченко Олександр |
6 |
Вискребець Денис |
6 |
Хоменко Валерія |
6 |
Галіцина Дар'я |
7 |
Дуболазов Гліб |
7 |
Солодухіна Катерина |
7 |
Болбас Юлія |
7 |
Лобода Юлія |
8 |
Бобро Даніїл |
8 |
Калмиков Савелій |
8 |
Сабада Олена |
8 |
Савченко Антон |
9 |
Гладкоскок Олександр |
9 |
Альохін Дмитро |
9 |
Габрук Ганна |
9 |
Борисов Максим |
|
|
10 |
Мазанов Максим |
10 |
Боцюра Анатолій |
10 |
Чудінов Андрій |
РОЗКЛАД |
||||
|
Школа |
Початок |
Закінчення |
Відповідальний |
СУПЕР ЛІГА |
СШ №150 |
8:00 |
12:00 |
Гасанов А.Н. |
ВИЩА ЛІГА |
ЛМ №133 |
11:00 |
14:00 |
Крючкова А.Р. Дмитришин А.В. |
ПЕРША ЛІГА (А) |
СШ №150 |
12:00 |
14:00 |
Гасанов А.Н. |
ПЕРША ЛІГА (В) |
ЛМ №133 |
14:00 |
16:00 |
Крючкова А.Р. Дмитришин А.В. |
КАЛЕНДАР ОСОБИСТИХ ТУРНІРІВ
|
СУПЕР ЛІГА |
ВИЩА ЛІГА |
ПЕРША ЛІГА (А) |
ПЕРША ЛІГА (В) |
||||
Дата |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
12.02.12 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
26.02.12 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
2 |
11.03.12 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
3 |
18.03.12 |
Парні |
- |
Парні |
- |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
4 |
25.03.12 |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
5 |
08.04.12 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
6 |
Одиночні |
6 |
22.04.12 |
Одиночні |
6 |
Одиночні |
6 |
Одиночні |
7 |
Одиночні |
7 |
20.05.12 |
СУПЕР-ФІНАЛ |
РЕЙТИНГ ВЕСНЯНОГО СЕЗОНУ КЛУБНОЇ ЛІГИ |
|||||||||||
Супер Ліга |
|||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
7 тур |
Сума |
Кіл-ть турів |
Очки |
1 |
Огурцова Маргарита |
45 |
70 |
60 |
100 |
70 |
100 |
|
445 |
6 |
400 |
2 |
Мазниченко Олександр |
100 |
60 |
100 |
70 |
|
70 |
|
400 |
5 |
400 |
3 |
Крячко Єлизавета |
60 |
80 |
55 |
80 |
60 |
360 |
|
695 |
6 |
360 |
4 |
Гриненко Дана |
80 |
55 |
70 |
|
80 |
60 |
|
345 |
5 |
345 |
5 |
Стерін Владислав |
55 |
100 |
80 |
|
100 |
|
|
335 |
4 |
335 |
6 |
Бобро Даніїл |
50 |
50 |
50 |
60 |
55 |
50 |
|
315 |
6 |
265 |
7 |
Гладкоскок Олександр |
70 |
45 |
|
50 |
50 |
|
|
215 |
4 |
215 |
8 |
Дуболазов Гліб |
40 |
|
45 |
55 |
|
55 |
|
195 |
4 |
55 |
Вища Ліга |
|||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
7 тур |
Сума |
Кіл-ть турів |
Очки |
1 |
Калмиков Савелій |
100 |
80 |
55 |
100 |
100 |
100 |
|
535 |
6 |
480 |
2 |
Гладкоскок Дмитро |
80 |
100 |
80 |
55 |
80 |
80 |
|
475 |
6 |
420 |
3 |
Лебедєв Владислав |
70 |
70 |
60 |
50 |
70 |
70 |
|
390 |
6 |
340 |
4 |
Солодухіна Катерина |
55 |
60 |
70 |
45 |
60 |
|
|
290 |
5 |
290 |
5 |
Кобзар Євген |
50 |
55 |
50 |
60 |
50 |
50 |
|
315 |
6 |
285 |
6 |
Славтич Христина |
60 |
50 |
45 |
70 |
|
60 |
|
285 |
5 |
265 |
7 |
Вашакідзе Васо |
|
|
35 |
80 |
55 |
55 |
|
225 |
4 |
225 |
8 |
Вискребець Денис |
45 |
|
40 |
40 |
45 |
50 |
|
220 |
5 |
215 |
9 |
Мазанов Максим |
|
|
100 |
|
|
|
|
100 |
1 |
100 |
Перша Ліга група А |
|||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
7 тур |
Сума |
Кіл-ть турів |
Очки |
1 |
Чернова Злата |
|
100 |
80 |
100 |
100 |
60 |
60 |
500 |
6 |
440 |
2 |
Боцюра Анатолій |
100 |
60 |
|
|
70 |
100 |
80 |
410 |
5 |
410 |
3 |
Сабада Олена |
|
70 |
70 |
80 |
80 |
70 |
70 |
440 |
6 |
370 |
4 |
Габрук Ганна |
|
80 |
100 |
|
|
80 |
100 |
360 |
4 |
360 |
5 |
Болбас Юлія |
55 |
|
55 |
70 |
55 |
|
55 |
290 |
5 |
290 |
6 |
Іваштенко Аріна |
60 |
45 |
|
|
|
50 |
50 |
205 |
4 |
205 |
7 |
Рева Віталій |
70 |
55 |
|
|
60 |
|
|
185 |
3 |
185 |
8 |
Хоменко Валерія |
80 |
|
|
|
|
55 |
45 |
180 |
3 |
180 |
9 |
Гриньова Олександра |
|
50 |
60 |
|
|
|
|
110 |
2 |
110 |
Перша Ліга група В |
|||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
7 тур |
Сума |
Кіл-ть турів |
Очки |
1 |
Галіцина Дар'я |
80 |
100 |
100 |
80 |
80 |
100 |
100 |
640 |
7 |
460 |
2 |
Маслієв Ярослав |
60 |
80 |
55 |
100 |
100 |
80 |
80 |
555 |
7 |
420 |
3 |
Подус Ілля |
100 |
70 |
80 |
70 |
70 |
60 |
|
450 |
6 |
390 |
4 |
Лобода Юлія |
70 |
60 |
60 |
60 |
60 |
70 |
70 |
450 |
7 |
320 |
5 |
Наумов Ілля |
40 |
55 |
70 |
55 |
55 |
55 |
50 |
380 |
7 |
290 |
6 |
Борисов Максим |
55 |
50 |
45 |
|
45 |
45 |
60 |
300 |
6 |
240 |
7 |
Чудінов Андрій |
50 |
45 |
|
40 |
50 |
40 |
40 |
265 |
6 |
225 |
8 |
Першин Олексій |
45 |
|
|
50 |
40 |
50 |
55 |
240 |
5 |
185 |
9 |
Савченко Антон |
35 |
40 |
50 |
45 |
|
|
45 |
215 |
5 |
170 |
10 |
Саркісян Емма |
|
|
|
|
|
35 |
|
35 |
1 |
35 |
ПРОВЕДЕННЯ СУПЕР-ФІНАЛІ КЛУБНОЇ ЛІГИ
ПІВФІНАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ
ЛІГА |
УЧАСНИК 1 |
УЧАСНИК 2 |
РАХУНОК |
ПОЧАТОК |
ЗАКІНЧЕННЯ |
ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС |
ПЛ В |
Галіцина Д. |
Лобода Ю. |
11-5; 11-0 |
9:29 |
9:36 |
7 хв |
ПЛ В |
Маслієв Я. |
Подус І. |
11-5; 11-6 |
9:38 |
9:46 |
8 хв |
ПЛ А |
Чернова З. |
Габрук Г. |
11-2; 11-8 |
9:48 |
9:56 |
8 хв |
ПЛ А |
Боцюра А. |
Сабада О. |
11-7; 11-7 |
9:58 |
10:07 |
9 хв |
ВЛ |
Калмиков С. |
Солодухіна К. |
11-5; 11-8 |
10:08 |
10:17 |
9 хв |
ВЛ |
Гладкоскок Д. |
Лебедєв В. |
11-7; 11-6 |
10:19 |
10:27 |
8 хв |
СЛ |
Огурцова М. |
Гриненко Д. |
11-8; 11-4 |
10:29 |
10:38 |
9 хв |
СЛ |
Крячко Є. |
Мазниченко О. |
11-7; 6-11; 11-7 |
10: 40 |
10:56 |
16 хв |
ФІНАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ
ЛІГА |
УЧАСНИК 1 |
УЧАСНИК 2 |
РАХУНОК |
ЧАС ПОЧАТКУ |
ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ |
ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС |
ПЛ В |
Галіцина Д. |
Маслієв Я. |
21-7; 21-13 |
10:57 |
11:13 |
16 хв |
ПЛ А |
Габрук А. |
Сабада О. |
21-15; 21-17 |
11:15 |
11:40 |
25 хв |
ВЛ |
Калмиков С. |
Лебедєв В. |
21-12; 21-18 |
11:42 |
12:00 |
18 хв |
СЛ |
Гриненко Д. |
Мазниченко О. |
21-17; 21-18 |
12:02 |
12:24 |
22 хв |
Дата проведення 20.05.2012 року